Зимова шина Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S 215/55 R18 95 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S
Усі ціни 22 →Шина Bridgestone Blizzak ICE Gen 01 215/55 R18 95S | 8 076 грн. |
Bridgestone Blizzak ICE 215/55 R18 95S | 8 630 грн. |
Bridgestone Blizzak ICE 215/55 R18 95S | 8 465 грн. |
Bridgestone Blizzak Ice (215/55R18 95S) | 8 481 грн. |
Зимние шины Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S 1001223175 | 8 504 грн. |
ще 17 пропозицій
1 0 0 11 |
Поїздив два сезони: одна зима була нормальною, друга без снігу взагалі. Сформувалося чітке враження – більше її не куплю. У суху погоду все ок, але тільки починається сніг, а ще гірше трапляється лід - стає вже стрімко їздити... За ціну преміум сегмента стабільні показники середнячкової гуми. М'яка, тиха, зносостійка Немає держака на льоду та сніжній каші Максим: користуюся Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S більше року |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S
Ціни на Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 215/55 R18 95S | від 8 065 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →