Зимова шина Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T 235/50 R18 97 S 235/50 R18 101 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T
Усі ціни 21 →Шина Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T XL | 5 867 грн. |
Bridgestone Blizzak ICE 235/50 R18 101T XL | 5 765 грн. |
Bridgestone Blizzak ICE 235/50 R18 101T XL | 6 256 грн. |
Bridgestone Blizzak Ice (235/50R18 101T) | 6 083 грн. |
Зимние шины Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T XL 1001821859 | 6 000 грн. |
ще 16 пропозицій
1 0 0 11 |
Поїздив два сезони: одна зима була нормальною, друга без снігу взагалі. Сформувалося чітке враження – більше її не куплю. У суху погоду все ок, але тільки починається сніг, а ще гірше трапляється лід - стає вже стрімко їздити... За ціну преміум сегмента стабільні показники середнячкової гуми. М'яка, тиха, зносостійка Немає держака на льоду та сніжній каші Максим: користуюся Bridgestone Blizzak Ice 205/55 R16 91S більше року |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T
Ціни на Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 97S | від 5 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Blizzak Ice 235/50 R18 101T | від 5 639 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →