Всесезонна шина Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T
Усі ціни 10 →Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T | 8 572 грн. |
Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T | 8 532 грн. |
Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T 133434 | 8 657 грн. |
Шини Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T | 8 690 грн. |
Bridgestone Dueler H/T 685 245/75 R17 112T | 8 200 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо