Літня шина Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94Y
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94Y
Bridgestone Potenza RE050 A 245/40 R19 94Y | 6 510 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 A 245/40 R19 94Y | 6 798 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 A 245/40 R19 94Y 89161 | 6 943 грн. |
Шини Bridgestone Potenza RE050 A 245/40 ZR19 94Y | 10 150 грн. |
Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94Y | 6 793 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94Y
Ціни на Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94W | від 7 250 грн. | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 94Y | від 6 510 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 98W | від 7 019 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 98Y | від 7 050 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza RE050A 245/40 R19 98Y Run Flat | від 12 524 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →