Сковорідка Brizoll Optima O2660-P 26 см
Brizoll Optima O2660-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Optima O2660-P 26 см
Усі ціни 7 →Сковорода Brizoll 26х6.55 см (O2660-P) | 558 грн. |
Brizoll O2660-P Optimа 260 х 60 мм O2660-POptimа260х60мм | 665 грн. |
Brizoll O2660-P | 544 грн. |
Сковорода чавунна глибока діаметром 26 см. OPTIMА O2660-P ТМ BRIZOLL (18-6 | 910 грн. |
Чавунна сковорода Optimа 260 х 60 мм (O2660-P) | 599 грн. |
Сковорідка Brizoll Optima чавунна з ручкою O2660-P (260х60 мм) | 686 грн. |
Сковорода глибока Brizoll Optima O-2660-Р 26 см | 665 грн. |
Варіанти кольору рукоятки сковороди в серії Оптима:
- бордовий
- бежевий
- чорний
Модификації Brizoll Optima O2660-P
Ціни на Brizoll Optima O2660-P |
---|---|---|---|---|
Brizoll Optima O2460-P 24 см | від 475 грн. | 6 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2660-P 26 см | від 544 грн. | 7 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2860-P 28 см | від 649 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →