Наручний годинник Casio AE-2000WD-1A
Відео 9Фото 4 |
Casio AE-2000WD-1A |
|
Порівняно недорогі чоловічі наручні кварцові годинники з відмінним захистом від води (клас WR 200m), багатофункціональним електронним циферблатом і вражаючим ресурсом батареї. Позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на чоловіків, що регулярно займаються різними (в тому числі водними) видами спорту. Конструкція корпусу розрахована на занурення на глибину до 20 м.
Надійні кріплення задньої кришки і кнопок гарантують водонепроникність при плаванні, катання на гідроциклі або вітрильному спорті. Важливо, що оригінальні заводські ущільнення залишаться недоторканими протягом 10 років, адже саме такий запас ходу забезпечує штатний літієвий джерело струму CR2025, що працює у зв'язці з енергоефективної японської електронікою. Висококонтрастний електронний циферблат захищений твердим мінеральним склом, яке успішно протистоїть зовнішньому тиску і має підвищену стійкість до утворення подряпин. Для комфортної роботи з годинником Casio AE-2000WD-1A при слабкій освітленості передбачена LED-підсвічування. Крім стандартних часових функцій підтримується режим Multi Time (час в 4 різних часових поясах) і 5 щоденних сигналів. Для надійної фіксації на руці використовується солідний сталевий браслет із зручною напівавтоматичного застібкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio AE-2000WD-1A
Усі ціни 14 →Годинник Casio AE-2000WD-1AVEF | 3 690 грн. |
Мужские часы Casio AE-2000WD-1AVEF | 3 199 грн. |
Чоловічий годинник Casio AE-2000WD-1AVEF | 2 975 грн. |
Casio AE-2000WD-1A | 2 950 грн. |
Casio AE-2000WD-1A | 2 970 грн. |
1 0 3 9 |
Годинник сподобався відразу. Залучив дизайн – я б назвав його трохи застарілим, але мені таке дуже навіть по-смаку. До того ж, електронний годинник вселяє більше довіри, ніж механічний (якщо говорити про не дорогі моделі). Імовірність поломки нижче, хоча це тільки моє особисте імхо. На руці виглядають привабливо, немає відчуття дешевизни. Браслет виготовлений з нержавіючої сталі, виглядає досить надійно та стильно, я б навіть сказав, що це підкреслює чоловічий характер. З точністю ходу немає і не може бути жодних проблем, у цьому відношенні електроніка завжди буде кращою. До того ж, у таких годинниках є низка додаткових функцій — поточна дата та день тижня. Є, звичайно, і будильник, але я волію користуватися смартфоном з цією метою. Годинники повністю водонепроникні. Єдине, що розчарувало – підсвічування екрану. На мій смак вона реалізована не дуже якісно – просто спалахує жовтий світлодіод у куточку. Я не заперечую, що це зручно та практично, але виглядає не зовсім сучасно. Мабуть, виробник вирішив дотримуватися ретро стилю не тільки в дизайні, але і в цьому компоненті. В іншому це дуже хороший годинник, та й вартість приваблива. Я задоволений практично на всі сто. користуюся Casio AE-2000WD-1A місяць і більше |
Не очікував такої точності від ел. годин тим більше від Casio.Можливо у мене одного унікального годинника Водонепроникні, виглядають на руці солідно, набір корисних функцій Стабільно забігають на 30 секунд на місяць, проте виробник вважає це нормою, згідно з характеристикою користуюся Casio AE-2000WD-1A місяць і більше |