Наручний годинник Casio LTP-1128A-7B
Відео 2Фото 5 |
Casio LTP-1128A-7B |
|
Стильні і порівняно недорогі наручний годинник з жіночним і витонченим дизайном від популярного японського бренду Casio. Позиціонуються виробником як модель нижньої цінової категорії і добре підходять для повсякденного використання. Круглий стрілочний циферблат сріблястого кольору оснащений дванадцятьма арабськими цифрами і трьома стрілками, включаючи секундну — саме така комбінація найбільш звична для переважної більшості користувачів.
Циферблат додатково покритий міцним мінеральним склом, яке оберігає пристрій від механічних пошкоджень. Корпус жіночих наручних годинників Casio LTP-1128A-7B виконані з нержавіючої сталі, що свідчить на користь їх надійності та довговічності. Завдяки застібці-кліпсі, годинник швидко і легко знімаються з руки і також просто надіваються назад. Модель може похвалитися мінімальної водозахистом, яка оберігає механізм від намокання у разі потрапляння крапель дощу або під час миття рук. В основі виробу знаходиться надійний кварцовий механізм, що забезпечує високу точність ходу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio LTP-1128A-7B
Усі ціни 7 →Женские часы Casio LTP-1128A-7BRDF LTP-1128A-7B | 1 499 грн. |
Жіночий годинник Casio LTP-1128A-7BRDF | 1 394 грн. |
Жіночий годинник Casio LTP-1128A-7BRDF | 1 649 грн. |
Наручний годинник CASIO LTP-1128A-7BRDF Білий/Сріблястий Нержавіюча сталь | 2 366 грн. |
Наручний годинник CASIO LTP-1128A-7BRDF Сріблястий арабські цифри | 2 343 грн. |
Наручний годинник CASIO LTP-1128A-7BRDF Білий/Сріблястий латунний корпус | 2 343 грн. |
Наручний годинник CASIO LTP-1128A-7BRDF Білий/Сріблястий Нержавіюча сталь | 2 343 грн. |