Наручний годинник Casio WVA-M650D-2A
Відео 2Фото 2 |
Casio WVA-M650D-2A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio WVA-M650D-2A
Усі ціни 7 →Мужские часы Casio Wave Ceptor WVA-M650D-2AER | 5 951 грн. |
Casio WVA-M650D-2A | 7 500 грн. |
Casio Wave Ceptor WVA-M650D-2AER 112982 | 5 890 грн. |
Casio WVA-M650D-2A | 7 500 грн. |
Casio WVA-M650D-2A | 5 860 грн. |
Casio WVA-M650D-2A | 7 430 грн. |
Casio WVA-M650D-2AER STH0024428 | 9 299 грн. |
anonim
6 лютого 2021, 13:29
Время на табло не совпадает со стрелками, и кому нужны такие часы? #
Нет синхронизации - два отдельных механизма и два показания времени в одних часах. Вопрос не требует ответа. Это замечание. Не годится для рекламы.
anonim
8 лютого 2020, 16:17
Водонепроницаемость на самих часах какая, на разных сайтах пишут по разному #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →