Умивальник Cersanit Eko 2000 55 K07-193 560 мм
Фото 4 |
Cersanit Eko 2000 55 K07-193 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Eko 2000 55 K07-193 560 мм
Усі ціни 6 →Cersanit Cersanit Eko 2000 55 (K07-193) K07-193 | 1 154 грн. |
Cersanit Cersanit EKO E 55 - K07-193/K07-028-EX1 | 1 033 грн. |
Умивальник Cersanit EKO 55 NEW з отвором для змішувача (K07-193) | 1 164 грн. |
Умивальник Cersanit Eko 2000 55 см | 1 189 грн. |
Умивальник Cersanit EKO 2000 55 з отвором для змішувача (K07-028) | 1 644 грн. |
Умивальник Cersanit EKO 2000 55 з отвором для змішувача (K07-028-EX1) | 1 110 грн. |
Модификації Cersanit Eko 2000 55 K07-193
Ціни на Cersanit Eko 2000 55 K07-193 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Eko 2000 50 K07-026 510 мм | від 1 005 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Eko 2000 55 K07-193 560 мм | від 1 033 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Eko 2000 60 U-UM-E60-1 600 мм | від 1 104 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →