Блок живлення Chieftec A135 APS-650SB
Chieftec A135 APS-650SB 350 Вт 24+4 pin 80+ 400 Вт 24+4 pin 80+ 450 Вт 24+4 pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 500 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 600 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 600 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 650 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 650 Вт 24+8+4 pin 80+ Bronze 700 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 750 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 800 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 850 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ 1000 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||