Блок живлення Chieftec Proton BDF-750C
Відео 7Фото 5 |
Chieftec Proton BDF-750C |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Proton BDF-750C
Усі ціни 71 →CHIEFTEC Proton 750W (BDF-750C) BDF-750C | 3 999 грн. |
Блок живлення Chieftec Proton 750W (BDF-750C) | 3 849 грн. |
Блок живлення Chieftec 750W Proton (BDF-750C) | 3 948 грн. |
CHIEFTEC 750W ATX 2.3 APFC FAN 14cm (BDF-750C) | 4 177 грн. |
Блок живлення Chieftec 750W Proton (BDF-750C) | 4 121 грн. |
2 3 4 9 |
Встановлений в домашньому компі який використовується дуже активно вже більше п'яти років. Добре тримає перепади напруги в мережі. Пережив раптові зимові відключення 2022/2023, та тривалу роботу від китайського інвертора з 12 на 220В. Встановлений в доісторичному системнику 2001 року в якому відповідає ще й за вентиляцію бо на даний момент збірка дуже холодна та енергоефективна і цього їй досить. Як на мене, оптимальне співвідношення ціни та якості, працює дуже тихо не пищить і майже не шумить хоч і не має напівпасивного режиму охолодження. Модульність дозволила прибрати зайві кабелі. Не згорів, не спалив комп, працює, питань нема ) Den: користуюся Chieftec BDF-750C більше року |
Працює розкішно. Брав із запасом. Якість не побачивши |
Топ за власну ціну Не помітив Tech: користуюся Chieftec BDF-650C менше місяця |
Chieftec Proton - це відмінний модульний блок живлення середнього рівня для тих, хто не хоче переплачувати за моделі з сертифікатом Gold або купувати кота в мішку. У список його переваг належать сучасна схемотехніка на основі DC-DC-перетворювачів, хороший ККД (85%, сертифікат 80 PLUS Bronze), потужна основна лінія +12V (100% від номіналу) і весь спектр захисних заходів (SIP, UVP, OCP, OTP, AFC). Proton має набагато більшого з флагманськими моделями компанії, ніж з блоками живлення економ-класу, ніж і пояснюється така популярність цієї моделі.
Враховуючи запас потужності в 750 Вт, гідний ККД і показники вхідної лінії, дана варіація Chieftec Proton гідно впорається з роллю фундаменту в потужному ігровому ПК з 8-ядерним процесором і потужною відеокартою нового покоління на кшталт RTX 3080. Принаймні в тестах він показав себе на тверду п'ятірку, не особливо страждаючи від осідань і пульсацій на вхідних лініях навіть при пікових навантаженнях.
У напівпасивному режимі при низькому навантаженні на систему Chieftec Proton працює дуже тихо. При підвищенні навантаження до 250 Вт стає чутно шарудіння лопатей кулера. Понад 300 Вт з'являється невеликий, але виразний гул. Він не заважає, і не дратує, але він є. В іншому це міцна модель середнього рівня без зайвих наворотів. Ідеальний варіант для тих, хто отримати потужний і надійний модульний блок живлення без переплат.
Модификації Chieftec Proton
Ціни на Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | від 1 808 грн. | 51 пропозиція | ||
Chieftec Proton BDF-500S | від 2 334 грн. | 73 пропозиції | ||
Chieftec Proton BDF-600S | від 2 739 грн. | 14 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-650C | від 3 202 грн. | 74 пропозиції | ||
Chieftec Proton BDF-750C | від 3 808 грн. | 72 пропозиції | ||
Chieftec Proton BDF-850C | від 4 362 грн. | 68 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | від 4 494 грн. | 74 пропозиції |