Блок живлення Chieftec iARENA GPB GPB-450S
Фото 4 |
Chieftec iARENA GPB GPB-450S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec iARENA GPB GPB-450S
Усі ціни 39 →CHIEFTEC i-ARENA 450W (GPB-450S) OEM GPB-450S | 1 674 грн. |
Chieftec 450w gpb-450s | 1 708 грн. |
Блок питания Chieftec GPB-450S; ATX 2.31, APFC, 12cm fan, КПД 85, bulk | 1 596 грн. |
Блок живлення Chieftec GPB-450S | 1 601 грн. |
Блок живлення Chieftec 450W (GPB-450S) | 1 827 грн. |
ще 20 пропозицій
Fx-8300 у розгоні та RX 570 nitro+ злегка під навантаженням нагрівається, але не смертельно. Працює явно на межі, та й виробник говорити що 500Вт для цієї картки мінімум Поле "Вартості" обов'язково для заповнення тільки один 6+2 PCI Маленькая сосна: користуюся Chieftec GPB-500S більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Chieftec iARENA GPB
Ціни на Chieftec iARENA GPB |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPB GPB-400S | від 1 459 грн. | 33 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-450S | від 1 508 грн. | 39 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-500S | від 1 599 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →