Блок живлення Chieftec iARENA GPB GPB-500S
Фото 4 |
Chieftec iARENA GPB GPB-500S |
|
З таким блоком живлення можна помітно покращити ефективність комп'ютерної системи - пристрою під силу якісно живити комплектуючі, точно дотримуючись параметрів напруги та сили струму. Потужності 500 Вт вистачить, щоб забезпечити стабільну роботу комп'ютера з ігровим потенціалом. Дана модель має в переліку роз'ємів одинарний конектор 4+4 pin, що дозволяє підключити будь-який сучасний процесор.
Для живлення відеокарти виділено один роз'єм 6+2 pin. Підключення до материнської плати реалізовано комбінованим шлейфом 20+4 pin. Блок живлення Chieftec iARENA GPB-500S використовує активну систему охолодження на основі 120 мм вентилятора. Крильчатка є малошумною, оскільки інтелектуальна система управління регулює обороти вентилятора, залежно від рівня навантаження. Серія БЖ iARENA використовує покращену компонентну базу. Така схемотехніка надійніша і довговічніша, ніж в аналогічних за потужністю рішеннях попереднього покоління. Пристрій має добрий показник ККД. Блок живлення дозволить створити недороге комп'ютерне складання з непоганим потенціалом. Якісне електропостачання комплектуючих зробить ПК більш надійним та продуктивним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec iARENA GPB GPB-500S
Усі ціни 33 →CHIEFTEC I-ARENA 500W (GPB-500S-Bulk) OEM GPB-500S | 1 684 грн. |
Блок питания Chieftec GPB-500S, ATX 2.31, APFC, 12cm fan, КПД 85, bulk | 1 689 грн. |
Блок живлення Chieftec 500W (GPB-500S) | 1 870 грн. |
Chieftec 500W i-ARENA GPB-500S | 1 679 грн. |
Блок питания CHIEFTEC 500W (GPB-500S) GPB-500S | 1 606 грн. |
Fx-8300 у розгоні та RX 570 nitro+ злегка під навантаженням нагрівається, але не смертельно. Працює явно на межі, та й виробник говорити що 500Вт для цієї картки мінімум Поле "Вартості" обов'язково для заповнення тільки один 6+2 PCI Маленькая сосна: користуюся Chieftec GPB-500S більше року |
Модификації Chieftec iARENA GPB
Ціни на Chieftec iARENA GPB |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPB GPB-350S | від 1 712 грн. | 1 пропозиція | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-400S | від 1 459 грн. | 33 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-450S | від 1 508 грн. | 38 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-500S | від 1 573 грн. | 34 пропозиції |