Блок живлення Chieftec Compact SFX CSN-450C
Відео 4Фото 6 |
Chieftec Compact SFX CSN-450C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Compact SFX CSN-450C
Усі ціни 44 →CHIEFTEC Compact 450W (CSN-450C) CSN-450C | 3 665 грн. |
Блок живлення Chieftec 450W (CSN-450C) | 3 445 грн. |
Блок питания Chieftec 450W (CSN-450C) | 3 433 грн. |
Блок живлення Chieftec Compact 450W (CSN-450C) Compact 450W (CSN-450C) | 3 501 грн. |
Блок живлення 450W Chieftec Compact (CSN-450C) CSN-450C | 3 549 грн. |
ще 20 пропозицій
1 2 2 1 |
Гарний, модульний, зручний, надійний, відключає кулер при простої, є розумне регулювання кулера від температури. Шумнуватий кулер, поскрипує, але зовсім небагато на моєму залозі, так як вона його слабо вантажить. Богдан Иванов: користуюся Chieftec CSN-450C кілька місяців |
Відмінний блок живлення майже не гріється, не Шумний. Маленький, зручний, легко розмістити. 24піновий провід трохи закороткий. Oleg: користуюся Chieftec CSN-650C більше року |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Chieftec Compact SFX
Ціни на Chieftec Compact SFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Compact SFX CSN-450C | від 3 326 грн. | 45 пропозицій | ||
Chieftec Compact SFX CSN-550C | від 3 491 грн. | 44 пропозиції | ||
Chieftec Compact SFX CSN-650C | від 3 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →