Літня шина Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W XL * | 3 850 грн. |
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W | 7 987 грн. |
Шини Continental EcoContact 6 205/60 ZR16 96W XL | 7 364 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 205/60 R16 96W XL 358483 | 6 671 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 205/60 R16 96W XL | 7 133 грн. |
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W
Ціни на Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 205/60 R16 92H | від 2 778 грн. | 40 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 92V | від 3 798 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96H | від 3 520 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96V | від 36 135 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W | від 3 850 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 205/60 R16 96W BMW/Mini | від 8 635 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →