Змішувач Cron Fabio 005 HB0904
Cron Fabio 005 HB0904 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Fabio 005 HB0904
Усі ціни 8 →Змішувач одноважільний настінного монтажу CRON FABIO 005 хром силумін HB09 | 784 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON FABIO 005 (HB0904) | 784 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Fabio 005 (HB0904) | 784 грн. |
Змішувач для кухні CRON FABIO 005 (HB0904) | 784 грн. |
Змішувач для кухні Cron Fabio 005 (HB0904) | 784 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →