Змішувач MIXXUS Nem 005 MI1608
MIXXUS Nem 005 MI1608 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Nem 005 MI1608
Усі ціни 15 →Змішувач одноважільний настінного монтажу MIXXUS NEM 005 хром силумін MI16 | 845 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS NEM 005 (MI1608) | 845 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Nem 005 | 845 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS NEM 005 (MI1608) | 845 грн. |
Змішувач Для Кухні Mixxus Nem 005 (Mi1608) | 845 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →