Змішувач KRONER Royce-C072 CV029048
Фото 8 |
KRONER Royce-C072 CV029048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Royce-C072 CV029048
Усі ціни 24 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом KRONER Royce-C072 хром | 1 806 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Royce - C072 (CV029048) CV029048 | 1 806 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Royce-C072 197492 | 1 806 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Royce-C072 хром | 1 806 грн. |
Смеситель Kroner Royce-C072 | 1 732 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →