Струни DAddario Pro-Arte Single D Violin 4/4 Medium (J5603)
DAddario Pro-Arte Single D Violin 4/4 Medium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Single D Violin 4/4 Medium
Струни для скрипки D"ADDARIO J5603 4/4M | 542 грн. |
Струны для скрипки D"ADDARIO J5603 4/4M | 542 грн. |
Струна D'Addario J5603 4/4M Pro-Arte Violin D String Medium Tension | 522 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →