Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 6-String 24-84 (EXL156)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 6-String 24-84 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 6-String 24-84
Струна для гитар Комплект струн D'addario EXL156 Xl Nickel Wound Fender Ba | 866 грн. |
Струна для гітар Комплект струн D'addario EXL156 Xl Nickel Wound Fender Ba | 866 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario EXL156 Nickel Wound Guitar/Bass Electri | 860 грн. |
D'Addario EXL156 XL Fender Bass VI (24-84) | 865 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario EXL156 XL NICKEL WOUND FENDER BASS VI ( | 865 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →