Струни DAddario XL ProSteels 5-String Bass 45-135 (EPS165-5)
DAddario XL ProSteels 5-String Bass 45-135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL ProSteels 5-String Bass 45-135
Усі ціни 6 →Струна для гітар Струны D`ADDARIO EPS165-5 Xl Pro Steels Reg Light Top / M | 1 498 грн. |
Струна для гитар Струны D`ADDARIO EPS165-5 Xl Pro Steels Reg Light Top / M | 1 498 грн. |
Струни для бас-гітари D'Addario EPS165-5 Pro Steels Custom Light 5-String | 1 492 грн. |
DAddario EPS165-5 XL ProSteels Bass Reg Light Top/Med Bottom (45-135) | 1 498 грн. |
Струни DAddario EPS165-5 ProSteels 45-135 5-String | 1 483 грн. |
Струни для бас-гітари D'Addario EPS165-5 XL PROSTEELS BASS REG LIGHT TOP/M | 1 498 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →