Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 40-95 (EXL220)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 40-95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 40-95
Струни для бас-гітари D'Addario EXL220 Nickel Wound Super Light 4-String B | 1 065 грн. |
Струны D'ADDARIO EXL220 XL NICKEL WOUND BASS SUPER LIGHT (40-95) | 1 072 грн. |
D'Addario EXL220 Nickel Bass XL Medium 4-String (40-95) | 1 072 грн. |
Струни d'addario EXL220 XL SUPER LIGHT 40-95 | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →