Струни DAddario XL Nickel Wound Bass 35-95 (EXL180)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound Bass 35-95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound Bass 35-95
Струны D'ADDARIO EXL180 XL NICKEL WOUND BASS EXTRA SUPER LIGHT (35-95) | 1 072 грн. |
D'Addario EXL180 Nickel Bass XL Medium 4-String (35-95) | 1 072 грн. |
Струни d'addario EXL180 XL SUPER EXTRA LIGHT 35-95 | 1 072 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →