Струни DAddario XL Half Rounds Bass 45-100 (ENR71)
DAddario XL Half Rounds Bass 45-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Half Rounds Bass 45-100
Струна для гітар Комплект струн D'addario ENR71 Xl Half Rounds Bass Regula | 1 728 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario ENR71 Xl Half Rounds Bass Regula | 1 728 грн. |
D'Addario ENR71 XL Nickel Half Rounds Bass Light (45-100) | 1 728 грн. |
Струни для бас-гітари D'Addario ENR71 XL HALF ROUNDS BASS REGULAR LIGHT (4 | 1 728 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →