Кондиціонер Daikin Stylish FTXA50A/RXA50A 50 м²
Відео 21Фото 28 |
Daikin Stylish FTXA50A/RXA50A 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1360/1450 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Інфрачервоний сенсор розбиває кімнату на 64 сектора і контролює температуру в кожному з них для рівномірного розподілу повітряного потоку
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Stylish FTXA50A/RXA50A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Stylish FTXA50A/RXA50A 50 м²
Усі ціни 64 →Daikin Daikin Stylish FTXA50AW/RXA50B | 131 777 грн. |
Кондиціонер спліт-система Daikin FTXA50AW/RXA50B 240820231234 | 139 719 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXA50BB/RXA50B | 114 040 грн. |
DAIKIN FTXA50AW/RXA50A | 132 963 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXA50AW/RXA50A | 137 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Daikin Stylish FTXA50A/RXA50A
Ціни на Daikin Stylish FTXA50A/RXA50A |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20A/RXA20A 20 м² | від 35 583 грн. | 22 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA25A/RXA25A 25 м² | від 37 468 грн. | 22 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA35A/RXA35A 34 м² | від 45 559 грн. | 19 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA42A/RXA42A 42 м² | від 57 217 грн. | 63 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA50A/RXA50A 50 м² | від 75 429 грн. | 64 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →