Кавоварка De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W білий
Відео 10Фото 5 |
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W білий білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W білий
Усі ціни 12 →Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W | 27 472 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W | 26 700 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W | 25 999 грн. |
Кавоварка Delonghi Eletta Cappuccino Evo Ecam 46.860.W | 29 094 грн. |
Delonghi ECAM 46.860.W | 25 110 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W:
- Програмований час вмикання і вимикання
- Режим енергозбереження
- Режим очікування
- Знімний піддон для крапель з індикацією заповненості
- Регулювання дозатора під висоту чашки
Модификації De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W
Ціни на De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.W білий | від 25 110 грн. | 12 пропозицій | ||
De'Longhi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B чорний | від 22 190 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →