Кавоварка De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB сріблястий
Відео 2Фото 9 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB сріблястий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB сріблястий
Усі ціни 13 →Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB | 16 300 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM290.42.TB | 16 720 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB | 16 499 грн. |
Кавоварка Delonghi Magnifica Evo ECAM290.42.TB Titanium | 19 304 грн. |
Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.42.TB | 16 550 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →