Корпус Deepcool CK560 білий (R-CK560-WHAAE4-G-1)
Відео 21Фото 17 |
Просунутий ігровий корпус зразка 2022 року випуску, завдяки якому комп'ютерна система стане не тільки просторою та стильною, але й практичною. Цей кейс отримав лицьову кришку з добре перфорованою металевою вставкою. Накладка, що вентилюється, тримається зверху на магнітах, з цієї причини вставка знімається легко і просто. За передньою накладкою розташований пиловий фільтр, який не дасть шасі сильно і часто засмічуватись пилом.
Системний блок має ефектний декоративний обвіс. Фронтальні вентилятори забезпечені ARGB-підсвічуванням, яке зручно налаштовується за допомогою окремої кнопки. Комп'ютерний корпус Deepcool CK560 має шасі із непоганим запасом вільного простору. Тепер у кейсі Midi Tower вдасться використати повнорозмірні комплектуючі збільшеної потужності. Платформа підтримує системні плати формату E-ATX. При монтажі центрального процесора можна використовувати баштовий кулер висотою до 175 мм. На місце відеокарти можна встановити будь-який графічний адаптер довжиною до 380 мм. Блок інтерфейсів містить два порти USB 3.2 та один роз'єм USB 3.2 Type C. Цей корпус дозволить зібрати надійний, продуктивний та стильний ПК.
Купити Deepcool CK560 білий
Усі ціни 39 →Deepcool CK560 ARGB Tempered Glass без БЖ (R-CK560-WHAAE4-G-1) White R-CK5 | 4 809 грн. |
Корпус DeepCool CK560 White (R-CK560-WHAAE4-G-1) без БЖ R-CK560-WHAAE4-G-1 | 4 809 грн. |
Корпус Deepcool CK560 White (R-CK560-BKAAE4-G-1) | 4 809 грн. |
Корпус Deepcool CK560 (R-CK560-WHAAE4-G-1) CK560 (R-CK560-WHAAE4-G-1) | 4 809 грн. |
Відмінний дизайн, все продумано до дрібниць. Продувається добре. Якість на висоті. Продув відмінний. Поставив водянку нагору. виглядає добре. Ні. Топ хоч і ціна кусається Олег Дроздов: користуюся Deepcool CK560 Black кілька місяців |
Біле забарвлення
Deepcool CK560 White — місткий комп'ютерний корпус білого кольору, вагою 8 кг, завдяки чому добре поглинає вібрацію жорстких дисків. Заглушки слотів PCIe зроблені багаторазовими на гвинтах. А кріплення скляної панелі розташовані не збоку, а ззаду для більш акуратного екстер'єру.
Адресне підсвічування
За перфорованою передньою панеллю встановлені три ARGB вентилятори. Адресне підсвічування дає змогу налаштувати колір кожного світлодіоду окремо, що збільшує варіативність режимів світіння. Кнопка керування підсвічуванням винесена на інтерфейсну панель корпусу. Там знайшлося місце відразу трьом швидким портам USB 3.2 Gen 1, один з яких новомодний Type-C.
Сучасний звук
Аудіороз'єм міні-Jack 3.5 мм зроблений спареним, що актуальніше для сучасних стереогарнітур, ніж два окремих гнізда. Верхній пиловий фільтр із магнітним кріпленням теж пофарбований у білий колір. Позаду розташований ще один вентилятор, але вже без підсвічування. Ще одним комплектним бонусом є підпірка для важкої відеокарти. З опціональних вона поступово переходить у категорію критично важливих.
Модификації Deepcool CK560
Ціни на Deepcool CK560 |
---|---|---|---|---|
Deepcool CK560 білий | від 3 999 грн. | 40 пропозицій | ||
Deepcool CK560 чорний | від 4 202 грн. | 39 пропозицій |