Персональний комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF
Відео 1Фото 4 | від 50 999 до 66 099 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell Optiplex Plus 7010 SFF 4
Характеристики
Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF
Сортувати
ПК dell OptiPlex Plus 7010 sff, Intel i7-13700, 16gb, f512gb, uma, кл+м, W | 58 157 грн. |
Dell OptiPlex 7010 SFF (N013O7010SFF) | 54 590 грн. |
Dell OptiPlex 7010 SFF (N013O7010SFF) N013O7010SFF | 52 999 грн. |
Dell N013O7010SFF | 59 233 грн. |
Комп'ютер персональний DELL OptiPlex Plus 7010 SFF, Intel i7-13700, 16GB, | 54 627 грн. |
Комп'ютер персональний DELL OptiPlex 7010 SFF, Intel i7-13700, 16GB, F512 | 58 307 грн. |
Dell OptiPlex 7010 SFF (N013O7010SFF) N013O7010SFF | 50 999 грн. |
Dell ПК OptiPlex Plus 7010 SFF, Intel i7-13700, 16GB, F512GB, UMA, кл+м, W | 66 099 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо