Монітор Dell U2722D 27 "
Відео 15Фото 6 |
Універсальний 27-дюймовий монітор 2K-роздільної здатності з сімейства професійних моделей Dell UltraSharp зразка 2021 року. Відрізняється розширеним колірним охопленням (95% DCI P3), якісної заводської калібруванням, підвищеною максимальною яскравістю і використанням фірмової багатофункціональної підставки, що забезпечує настройку положення екрану у всіх площинах. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вирішення широкого кола професійних завдань, пов'язаних з обробкою растрової та векторної графіки.
Може застосовуватися для обробки фото - і відеоматеріалів. Ідеальний для 2D/3D-моделювання в універсальних багатоцільових і CAD / CAE-системах. Допоможе організувати ефективну роботу в інтегрованих середовищах розробки програмного забезпечення. Завдяки тонкорамочному дизайну і можливості зміни орієнтації екрану, монітор Dell U2722D може використовуватися в складних мультимоніторних конфігураціях. Повноцінна 10-бітна IPS-матриця з роздільною здатністю 2560х1440 і рівномірним W-LED-підсвічуванням забезпечує виведення більш ніж мільярда кольорів і широкі кути огляду. Підключається за допомогою інтерфейсів HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 або USB-C (DisplayPort Alt Mode).
Купити Dell U2722D 27 "
Усі ціни 28 →Монітор Dell UltraSharp U2722D (210-AYUK) | 15 999 грн. |
Dell UltraSharp U2722D (210-BFDE) | 14 799 грн. |
МОНІТОР DELL U2722D (210-AYUK) 210-AYUK | 14 440 грн. |
Монитор Dell U2722D (210-AYUK Commercial U series) | 18 080 грн. |
Монітор Dell DELLU2722D | 17 220 грн. |