Бойлер Drazice OKC 200 NTR/Z
Відео 10 |
Drazice OKC 200 NTR/Z |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 200 NTR/Z
Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTR/Z 1107508101 | 29 107 грн. |
Бойлер Drazice OKC 200 NTR/Z, без ТЭНа 1107508101 | 30 723 грн. |
Бойлер Drazice okc 200 ntr/z | 27 318 грн. |
Бойлер Drazice OKC 200 NTR/Z косвенного нагрева | 29 551 грн. |
Бойлер Drazice OKC 200 NTR/Z косвенного нагрева | 29 551 грн. |
anonim
18 листопада 2016, 22:07
Течет вода из под прозрачной крышки где терморегулятор, и крышка немного вздулас #
Відеоогляди
Модификації Drazice OKC 200 NTR/Z
Ціни на Drazice OKC 200 NTR/Z |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 80 NTR/Z | від 12 172 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice OKC 100 NTR/Z | від 14 483 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 125 NTR/Z | від 25 749 грн. | 3 пропозиції | ||
Drazice OKC 160 NTR/Z | від 16 567 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice OKC 200 NTR/Z | від 27 318 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо