Набір посуду Edenberg EB-3984
Фото 6 |
Edenberg EB-3984 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3984
Усі ціни 13 →Набір посуду каструль з 8 предметів з гранітним покриттям Edenberg EB-3984 | 2 543 грн. |
EDENBERG EB-3984 | 2 543 грн. |
Набір каструль із гранітним покриттям EDENBERG EB-3984 10 предметів чорні | 2 423 грн. |
Набір казанів Edenberg з 8 предметів з мармуровим покриттям (EB-3984) | 2 275 грн. |
Набір посуди 8 предметів Edenberg з гранітним покриттям (EB-3984) | 2 373 грн. |
ще 8 пропозицій
15 серпня 2021, 13:59
Производитель #
Второй вопрос. Кто, всё-таки, производитель - Венгрия, Германия или кто-то ещё другой? Везде разная информация.
15 серпня 2021, 13:58
Правила пользования #
Первый вопрос. Можно ли в данной посуде использовать металлическую ложку и ёршик или пользоваться только деревянными и силиконовыми лопатками?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →