Каструля Benson BN-366
Фото 6 |
Benson BN-366 |
|
Антипригарне покриття BioEcoCeramica з додаванням мармурової крихти.
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-366
Усі ціни 7 →Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-366 5,6 л 26 см | 1 144 грн. |
Каструля-казан 5.6л Benson з мармуровим покриттям (BN-366) | 1 125 грн. |
Каструля Benson BN-366 (5.6л) | 1 492 грн. |
Каструля Benson BN-366 з кришкою 5.6 л з антипригарним покриттям | 1 173 грн. |
Каструля казан з мармуровим покриттям Benson BN-366 5.6 л антипригарна з к | 1 400 грн. |
Каструля з кришкою і мармуровим покриттям Benson BN-366 5,6 л 26 см | 1 150 грн. |
Каструля казан із мармуровим покриттям Benson BN-366 5.6 л із кришкою Чорн | 1 399 грн. |
Модификації Benson BN-366
Ціни на Benson BN-366 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-364 | від 807 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-365 | від 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-366 | від 1 125 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →