Акустична система ELAC Debut 2.0 DB52
Відео 3Фото 7 |
ELAC Debut 2.0 DB52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELAC Debut 2.0 DB52
ELAC Debut 2.0 DB52 Black Ash Vinyl офіційна гарантія ціна за шт | 5 099 грн. |
Акустика Elac Debut 2.0 Bookshelf Speakers DB52 Black Brushed Vinyl (1шт) | 5 249 грн. |
Акустика Elac Debut 2.0 DB52 Black (1 шт.) | 5 249 грн. |
ELAC Debut 2.0 DB52 | 5 249 грн. |
Elac DB52 Black Brushed Vinyl DB52BlackBrushedVinyl | 5 249 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →