Витяжка ELEYUS Gemini 1200 LED 52 WH білий
Фото 5 |
ELEYUS Gemini 1200 LED 52 WH білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Потужна і продуктивна кухонна витяжка з сенсорним керуванням та способом монтажу, що монтується, позиціонована виробником у верхній ціновий сегмент. Серцем пристрою служить електричний двигун із гарним запасом потужності, здатний забезпечити продуктивність роботи на рівні аж до 1200 м³/год. Регулювання поточної продуктивності можна здійснювати за допомогою сенсорної панелі, так і пультом дистанційного керування.
Кухонне витягування ELEYUS Gemini 1200 LED 52 WH підтримує функцію таймера. При цьому час автовимкнення можна налаштовувати в діапазоні 15-90 хвилин. Крім хорошої продуктивності та широкого функціоналу, ця вентиляційна система може похвалитися і високою декоративною цінністю. Лицьова панель оздоблена красивим на вигляд і загартованим склом, що легко миється. У цій моделі використовується 5-шаровий жировловлюючий фільтр, який усуває з повітря ще більше забруднень, ніж звичайні жировловлювачі. Первинний фільтр можна доповнити активним елементом, що фільтрує, що дозволить пристрою вільно працювати в режимі рециркуляції. Кухонна витяжка має сучасну конструкцію. Це надійне та стильне рішення, яке дозволить швидко та ефективно очищати кухонне повітря.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Gemini 1200 LED 52 WH білий
Усі ціни 43 →Кухонна витяжка Eleyus GEMINI 1200 LED 52 WH | 9 999 грн. |
ELEYUS GEMINI 1200 LED 52 WH | 10 984 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Gemini 1200 Led Smd 52 WH | 8 546 грн. |
Вытяжка Eleyus Gemini 1200 Led 52 Wh | 9 447 грн. |
ELEYUS GEMINI 1200 LED 52 WH | 10 929 грн. |
Модификації ELEYUS Gemini 1200 LED 52 WH
Ціни на ELEYUS Gemini 1200 LED 52 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gemini 1200 LED 52 WH білий | від 7 985 грн. | 44 пропозиції | ||
ELEYUS Gemini 1200 LED 52 BL чорний | від 7 450 грн. | 61 пропозиція |