Витяжка ELEYUS Bona II LED SMD 50 BG бежевий
Фото 12 | Очікується у продажу 2 669 грн. Тип і монтаж: пристінна / вбудована; Оформлення: козиркова; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Потужність (Вт): 226; Продуктивність (мотор) (м³/год): 560; Мін. рівень шуму (дБ): 58; Макс. рівень шуму (дБ): 65; Кількість швидкостей: 3; Можливість установки активного фільтра; Управління: кнопкові перемикачі |
ELEYUS Bona II LED SMD 50 BG бежевий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELEYUS Bona II LED SMD 50 BG
Ціни на ELEYUS Bona II LED SMD 50 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Bona II LED SMD 50 WH білий | від 3 900 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 50 BR коричневий | від 3 625 грн. | 37 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 50 BL чорний | від 4 529 грн. | 1 пропозиція |