Витяжка ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL чорний
Фото 9 |
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL чорний
Усі ціни 24 →Кухонна витяжка Eleyus Titan A 1200 LED SMD 60 BL | 9 499 грн. |
ELEYUS TITAN A 1200 LED SMD 60 BL | 8 923 грн. |
Вытяжка Eleyus Titan A 1200 Led Smd 60 Bl | 8 393 грн. |
ELEYUS TITAN A 1200 LED SMD 60 BL | 8 878 грн. |
Витяжка ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL | 9 499 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL
Ціни на ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BG бежевий | від 8 401 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 8 310 грн. | 7 пропозицій | ||
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL чорний | від 7 844 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →