Витяжка ELEYUS Kent 700 50 WH білий
Фото 7 |
ELEYUS Kent 700 50 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kent 700 50 WH білий
Усі ціни 29 →Eleyus Eleyus KENT 700 50 WH | 5 399 грн. |
Витяжка Eleyus Kent 700 50 WH | 4 610 грн. |
ELEYUS KENT 700 50 WH | 4 901 грн. |
Вытяжка Eleyus Kent 700 50 Wh | 4 879 грн. |
ELEYUS KENT 700 50 WH | 4 876 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Kent 700 50 WH
Ціни на ELEYUS Kent 700 50 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kent 700 50 WH білий | від 4 252 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Kent 700 50 BR коричневий | від 2 880 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Kent 700 50 IS нержавіюча сталь | від 4 484 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →