Витяжка ELEYUS Gemini 700 LED 52 BL чорний
ELEYUS Gemini 700 LED 52 BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Gemini 700 LED 52 BL чорний
Усі ціни 31 →Eleyus Eleyus Gemini 700 LED 52 BL | 9 219 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus GEMINI 700 LED 52 BL | 9 219 грн. |
Витяжка Eleyus Gemini 700 LED 52 BL | 7 839 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Gemini 700 Led 52 BL | 6 497 грн. |
ELEYUS GEMINI 700 LED 52 BL | 8 664 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Gemini 700 LED 52 BL
Ціни на ELEYUS Gemini 700 LED 52 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gemini 700 LED 52 WH білий | від 6 780 грн. | 23 пропозиції | ||
ELEYUS Gemini 700 LED 52 BL чорний | від 6 130 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →