Витяжка ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BL чорний
Відео 1Фото 7 |
ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BL чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BL чорний
Усі ціни 13 →Вытяжка Eleyus Bora 1200 Led Smd 90 Bl | 7 311 грн. |
Вытяжка eleyus Bora 1200 led smd 90 bl | 8 418 грн. |
Витяжка кухонна Eleyus Bora 1200 LED SMD 90 BL | 8 249 грн. |
Витяжка ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BL | 8 249 грн. |
Витяжка кухонна Eleyus Bora 1200 LED SMD 90 BL | 8 249 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BL
Ціни на ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BG бежевий | від 7 466 грн. | 20 пропозицій | ||
ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 WH білий | від 6 800 грн. | 21 пропозиція | ||
ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 IS нержавіюча сталь | від 8 899 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Bora 1200 LED SMD 90 BL чорний | від 6 800 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →