Витяжка ELEYUS Focus 1000 60 WH білий
Фото 9 |
ELEYUS Focus 1000 60 WH білий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Focus 1000 60 WH білий
Усі ціни 23 →Витяжка Eleyus Focus 1000 60 WH | 5 598 грн. |
Вытяжка Eleyus Focus 1000 60 Wh | 5 571 грн. |
Витяжка ELEYUS Focus 1000 60 WH | 5 598 грн. |
Вытяжка eleyus Focus 1000 60 wh | 6 005 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus Focus 1000 60 WH | 6 237 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації ELEYUS Focus 1000 60 WH
Ціни на ELEYUS Focus 1000 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Focus 1000 60 BG бежевий | від 5 741 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 1000 60 WH білий | від 5 189 грн. | 23 пропозиції | ||
ELEYUS Focus 1000 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 5 189 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 1000 60 BL чорний | від 5 499 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →