Варильна поверхня ELEYUS Gracia 60 BL E чорний
Фото 5 |
ELEYUS Gracia 60 BL E чорний |
|
Проста, порівняно недорога та елегантна газова варильна поверхня з емальованим покриттям робочої зони та зручною системою автоматичного розпалювання. Модель позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент і може бути хорошим вибором для користувачів, яким необхідна просто хороша стандартна газова варильна поверхня. Відрізняється строгим та стильним зовнішнім виглядом у ретро-стилі, що дозволяє гармонійно інтегруватися у кухні з різним зовнішнім інтер'єром.
Варильна поверхня має стандартні габаритні розміри 58х50 см та підійде для використання в малометражних кухнях типових багатоквартирних будинків. Газова варильна поверхня ELEYUS Gracia 60 BL E обладнана чотирма конфорками різного діаметру та потужності, що підвищує зручність роботи з посудом різних розмірів та об'ємів. Робоча зона захищена багатошаровою термостійкою емаллю, яка легко чиститься від усіх типів забруднень. Також виріб комплектується надійними сталевими решітками, стійкими до дії високих температур і стійкою опорою для посуду. Функція автозапалювання дозволяє підпалювати полум'я за допомогою одного натискання на поворотну ручку на панелі керування, що позбавляє користувача необхідності тримати поряд з плитою сірника або запальничку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Gracia 60 BL E чорний
Усі ціни 49 →Eleyus Eleyus Gracia 60 BL EF | 3 699 грн. |
Варильна поверхня Eleyus Gracia 60 BL EF | 3 549 грн. |
ELEYUS GRACIA 60 BL EF | 3 921 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Gracia 60 BL EF | 3 900 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL EF | 3 699 грн. |
Модификації ELEYUS Gracia 60 BL E
Ціни на ELEYUS Gracia 60 BL E |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gracia 60 BG E бежевий | від 3 495 грн. | 41 пропозиція | ||
ELEYUS Gracia 60 WH E білий | від 3 766 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Gracia 60 IS E нержавіюча сталь | від 3 599 грн. | 43 пропозиції | ||
ELEYUS Gracia 60 BL E чорний | від 3 500 грн. | 50 пропозицій |