Варильна поверхня ELEYUS Impreza 60 BG CTF бежевий
Фото 10 |
ELEYUS Impreza 60 BG CTF бежевий 2021 рікчавунні решітки бежевий білий |
|
Елегантна вбудована газова варильна поверхня з класичною 4-конфорочной компонуванням, солідними чавунними гратами, системою електричного автоматичного підпалу і повноцінним газ-контролем. Відрізняється гармонійним зовнішнім дизайном і наявністю турбоконфорки високої потужності (WOK-конфорки) з трьома рядами полум'я. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021-го року зі стандартними габаритами 59x52 см.газова варильна поверхня ELEYUS Impreza 60 BG CTF отримала скляну робочу поверхню, причому в її основі лежить високоміцне загартоване скло, стійке до утворення подряпин і легко очищається від усіх типових забруднень.
Жаростійкі чавунні решітки складаються з двох роздільних секцій, а їх розміри роблять можливим завантаження в автоматичні Посудомийні машини. Потужна WOK-конфорка (3,8 кВт) зміщена вперед, тому місця на ній достатньо і для великих каструль, і для широких сковорідок. На маленькій конфорці (1,0 кВт) зручно заварювати ранкову каву в турці, а позаду знаходиться універсальна швидка (2,6 кВт) і напівшвидка конфорки (1,7 кВт). Трьохрядна WOK-конфорка ідеальна для роботи з традиційним азіатським WOK-посудом, що має напівсферичне днище. Вбудована в поворотні регулятори газових кранів система електричного підпалу робить роботу з варильною поверхнею простою і приємною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Impreza 60 BG CTF бежевий
Усі ціни 21 →ELEYUS IMPREZA 60 BG CTF | 9 740 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Impreza 60 BG Ctf | 9 903 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus IMPREZA 60 BG CTF | 10 369 грн. |
ELEYUS IMPREZA 60 BG CTF | 9 691 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS IMPREZA 60 BG CTF | 10 369 грн. |
Модификації ELEYUS Impreza 60 BG CTF
Ціни на ELEYUS Impreza 60 BG CTF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Impreza 60 BG CTF бежевий | від 9 643 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Impreza 60 WH CTF білий | від 9 643 грн. | 14 пропозицій |