Варильна поверхня ELEYUS Lora 60 BG CTF бежевий
Фото 7 |
ELEYUS Lora 60 BG CTF бежевий 2021 рікчавунні решітки бежевий білий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lora 60 BG CTF бежевий
Усі ціни 25 →Eleyus Eleyus LORA 60 BG CTF | 8 779 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Lora 60 Bg Ctf | 8 222 грн. |
Варочная поверхность газовая Eleyus Lora 60 Bg Ctf | 8 215 грн. |
Газовая варочная поверхность eleyus lora 60 bg ctf | 8 417 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS LORA 60 BG CTF | 8 168 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Lora 60 BG CTF
Ціни на ELEYUS Lora 60 BG CTF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lora 60 BG CTF бежевий | від 7 600 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS Lora 60 WH CTF білий | від 8 220 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →