Витяжка Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS білий (330.0528.020)
Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS білий
Усі ціни 36 →Franke Franke FPJ 925 V WH/SS 330.0528.020 | 18 490 грн. |
Кухонні витяжки FRANKE FPJ 925 V WH/SS (Evo Plus, біле скло, 1202 м3/г) 33 | 16 641 грн. |
Витяжка похила Franke Evo Plus Fpj 925 V WH/SS (330.0528.020) | 16 182 грн. |
Витяжка Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS (330.0528.020) 330.0528.020 | 18 490 грн. |
Franke FPJ 925 V WH/SS 330.0528.020 | 18 490 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS
Ціни на Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS |
---|---|---|---|---|
Franke Evo Plus FPJ 925 V WH/SS білий | від 14 099 грн. | 37 пропозицій | ||
Franke Evo Plus FPJ 925 V BK/SS чорний | від 13 878 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →