Сходи ELKOP VHR T 3x7 366 см
ELKOP VHR T 3x7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR T 3x7 366 см
Усі ціни 8 →Драбина ELKOP VHR Trend 3x7 алюмінієва, 3 секції, 7 ступенів (37491) 37491 | 6 878 грн. |
Лестница Elkop Vhr Trend 3x7 | 6 837 грн. |
Драбина ELKOP VHR Trend 3x7 алюмінієва, 3 секції, 7 ступенів | 6 880 грн. |
Драбина трисекційна розкладна ELKOP VHR T 3x7 сходинок | 6 879 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 3x7 37491 | 6 879 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ELKOP VHR T 3x7
Ціни на ELKOP VHR T 3x7 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR T 3x6 322 см | від 6 350 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x7 366 см | від 6 535 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x8 440 см | від 7 382 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x9 488 см | від 6 000 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →