Сходи ELKOP VHR H 2x14 535 см
ELKOP VHR H 2x14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 2x14 535 см
Усі ціни 6 →Драбина ELKOP VHR Hobby 2x14 алюмінієва, 2 секції, 14 ступенів (38182) 381 | 9 142 грн. |
Драбина ELKOP VHR Hobby 2x14 алюмінієва, 2 секції, 14 ступенів | 9 140 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Hobby 2x14 38182 | 9 143 грн. |
Драбина Elkop VHR Hobby 2x14 | 9 142 грн. |
Драбина ELKOP 2-секц. розкл. 2*14сх. 3,8-6,4м VHR H | 9 051 грн. |
Лестница універсальна Elkop VHR Hobby 2x14 | 11 063 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR H 2x14:
- Стабілізатор шириною 98 см
Модификації ELKOP VHR H 2x14
Ціни на ELKOP VHR H 2x14 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 2x6 247 см | від 4 971 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x11 438 см | від 7 441 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x14 535 см | від 9 051 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x10 544 см | від 6 492 грн. | 1 пропозиція | ||
ELKOP VHR H 2x12 617 см | від 7 709 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →