Сходи ELKOP VHR H 2x11 438 см
ELKOP VHR H 2x11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR H 2x11 438 см
Усі ціни 11 →Драбина ELKOP VHR Hobby 2x11 алюмінієва, 2 секції, 11 ступенів (37085) 370 | 7 515 грн. |
Лестница Elkop Vhr Hobby 2x11 | 7 470 грн. |
Драбина ELKOP VHR Hobby 2x11 алюмінієва, 2 секції, 11 ступенів | 7 564 грн. |
Драбина двухсекційна розкладна ELKOP VHR H 2x11 сходинок | 7 516 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Hobby 2x11 37085 | 7 516 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR H 2x11:
- Стабілізатор шириною 89 см
Модификації ELKOP VHR H 2x11
Ціни на ELKOP VHR H 2x11 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 2x6 247 см | від 4 771 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x11 438 см | від 7 140 грн. | 11 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x14 535 см | від 8 685 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 2x10 544 см | від 6 476 грн. | 1 пропозиція | ||
ELKOP VHR H 2x12 617 см | від 7 398 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →