Сходи ELKOP VHR H 3x6 321 см
Очікується у продажу 6 117 грн. Тип: драбина; двостороння розставна; приставна; розсувна; Кількість секцій (шт): 3; Матеріал: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 150; Максимальна висота (см): 321; Габарити (складена) (см): 164x47; Вага (кг): 9.2; |
ELKOP VHR H 3x6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELKOP VHR H 3x6
Ціни на ELKOP VHR H 3x6 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR H 3x8 439 см | від 7 728 грн. | 1 пропозиція | ||
ELKOP VHR H 3x10 561 см | від 10 117 грн. | 11 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 3x11 663 см | від 10 787 грн. | 11 пропозицій | ||
ELKOP VHR H 3x12 683 см | від 11 756 грн. | 7 пропозицій |