Сходи ELKOP VHR T 2x7 267 см
ELKOP VHR T 2x7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR T 2x7 267 см
Усі ціни 7 →Драбина ELKOP VHR Trend 2x7 алюмінієва, 2 секції, 7 ступенів (38248) 38248 | 5 168 грн. |
Лестница Elkop Vhr Trend 2x7 | 5 137 грн. |
Драбина двухсекційна розкладна ELKOP VHR T 2x7 сходинок | 5 169 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 2x7 38248 | 5 169 грн. |
Драбина Elkop VHR Trend 2x7 | 5 169 грн. |
Драбина ELKOP 2-секц. розкл. 2*7сх. 1,9-3,0м VHR T VHR T 2*7 | 4 911 грн. |
Драбина розкладна ELKOP 2-секційна 1.9-3 м 2 х 7 щаблів (VHR T 2*7) | 4 948 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини ELKOP VHR T 2x7:
- Стабілізатор шириною 76 см
Модификації ELKOP VHR T 2x7
Ціни на ELKOP VHR T 2x7 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR T 2x7 267 см | від 4 911 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x8 316 см | від 5 164 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x9 364 см | від 5 840 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x10 389 см | від 6 190 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 2x12 529 см | від 7 780 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →